Hocus pocus

Serie: Slimme Rik - 3

Hocus pocus is het derde hilarische deel in de graphicnovelserie Slimme Rik van Mark Parisi. Vol grappen voor lezers vanaf 8 jaar, voor fans van Bram Botermans en Niek de Groot.

Rik moet Simon zijn excuses aanbieden, maar Simon is verschrikkelijk. Het is overduidelijk: iedereen vindt Simon werkelijk betoverend, dus Simon is een boze tovenaar die mensen BETOVERT. Hoog tijd dat Rik in actie komt: deze kwaadaardige magiër moet worden ontmaskerd.
Lees meer >

Mark Parisi

Mark Parisi (1961) is striptekenaar en auteur. Mark wilde altijd al striptekenaar worden, of professioneel boodschappen-inpakker. Hij koos toch voor striptekenaar, ondanks dat dat natuurlijk veel minder goed verdiende. Zijn cartoons worden in meer dan honderd dagbladen gepubliceerd, en op wenskaarten, T-shirts, mokken, en kalenders. 

Meer boeken van deze auteur
15,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
hardback
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026152146
  • Pagina's: 256
  • Publicatiedatum: 15-09-2020

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Hocus pocus is het derde hilarische deel in de graphicnovelserie Slimme Rik van Mark Parisi. Vol grappen voor lezers vanaf 8 jaar, voor fans van Bram Botermans en Niek de Groot.

Rik moet Simon zijn excuses aanbieden, maar Simon is verschrikkelijk. Het is overduidelijk: iedereen vindt Simon werkelijk betoverend, dus Simon is een boze tovenaar die mensen BETOVERT. Hoog tijd dat Rik in actie komt: deze kwaadaardige magiër moet worden ontmaskerd.

Mark Parisi

Mark Parisi (1961) is striptekenaar en auteur. Mark wilde altijd al striptekenaar worden, of professioneel boodschappen-inpakker. Hij koos toch voor striptekenaar, ondanks dat dat natuurlijk veel minder goed verdiende. Zijn cartoons worden in meer dan honderd dagbladen gepubliceerd, en op wenskaarten, T-shirts, mokken, en kalenders. 

Meer boeken van deze auteur

Dit boek is onderdeel van de serie Slimme Rik