De verdachte draak

Serie: Het fabeldierenpark - 2

Auteurs: Tui Sutherland, Kari Sutherland
De verdachte draak is het tweede deel in trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzicht.

De griffioenwelpen zijn terecht, maar het fabeldierenpark is nog niet uit de problemen. Lizzy, de gans met de gouden eieren, lijkt vermoord, en een van de draken gedraagt zich wel heel verdacht. Het agentschap dat fabeldieren beschermt, staat op het punt het park te sluiten. Maar is het wel toeval dat het fabeldierenpark zo onder vuur ligt? Of zit er meer achter?
Het fabeldierenoverzicht achter in het boek met gedetailleerde illustraties wordt elk deel verder uitgebreid.
Lees meer >
16,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
hardback
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026149962
  • Pagina's: 320
  • Publicatiedatum: 22-09-2020

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
De verdachte draak is het tweede deel in trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzicht.

De griffioenwelpen zijn terecht, maar het fabeldierenpark is nog niet uit de problemen. Lizzy, de gans met de gouden eieren, lijkt vermoord, en een van de draken gedraagt zich wel heel verdacht. Het agentschap dat fabeldieren beschermt, staat op het punt het park te sluiten. Maar is het wel toeval dat het fabeldierenpark zo onder vuur ligt? Of zit er meer achter?
Het fabeldierenoverzicht achter in het boek met gedetailleerde illustraties wordt elk deel verder uitgebreid.

Dit boek is onderdeel van de serie Het fabeldierenpark