

De gruwelijke generaal
Jozua Douglas
Supergrappig eerste deel in de serie Costa Banana van Jozua Douglas. Rosa en Fico zijn geen gewone kinderen. Ze zijn de kinderen van president Fernando die de baas is in het landje Costa Banana.
-
Paperback
13,99
- Inkijkexemplaar ➔ Direct bestellen ➔
Ook beschikbaar als:
Informatie
Lees De gruwelijke generaal, het supergrappige eerste deel in de serie Costa Banana van Jozua Douglas. Voor de fans van Roald Dahl. Vol humor, lachen verzekerd.
Rosa en Fico zijn de kinderen van president Fernando. Fico moet zijn vader later opvolgen en daarom mag hij nu alvast wetten verzinnen. Maar voor zijn dochter Rosa heeft de president weinig aandacht. Als zij op een dag ontdekt dat de gruwelijke generaal Sjasliek een gruwelijk plan beraamt, luistert niemand naar haar. Gelukkig weet ze haar broer Fico te overtuigen en komen ze samen in actie. Kunnen ze de generaal nog stoppen?
Jozua Douglas won met De verschrikkelijke badmeester de Hotze de Roosprijs 2013. Zijn tweede boek, De vreselijke tweeling, stond op de tiplijst voor de Nederlandse Kinderjury 2015. De gruwelijke generaal is getipt in De Wereld Draait Door en won de Pluim van de Kinderjury 2016. Met dit boek bewijst Jozua Douglas dat hij de allergrappigste schrijver van Nederland is.
'Jozua is de Nederlandse Roald Dahl!' - Arno Koek, boekhandel Blokker, Heemstede
Kijk ook op www.jozuadouglas.com
Details
- Gratis verzending vanaf €19,95
- Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
- Taal: Nederlands
- ISBN: 9789026164057
- Pagina's: 256 pagina's
- Afmetingen: 214 mm x 140 mm x 24 mm
- Publicatiedatum: 04-10-2022
Je bestelt en rekent af bij:
- Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
- Veilig winkelen, bestellen en betalen
- Regelmatig gratis e-books