Romans & Spanning

Samen van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden…

Eerder verscheen van Julie Cohen het boek Zij, jij en ik.

€ 19,99 Op voorraad
Lees hier het eerste hoofdstuk
Samen

Samen
ISBN
9789026140761
Uitvoering
Paperback / softback
Formaat
215 mm x 142 mm x 34 mm
Omvang
368
Verschijningsdatum
24-04-2018