Romans & Spanning

Sarah Lark heeft internationaal groot succes geboekt met haar romans over Nieuw-Zeeland. Wereldwijd werden al ruim 4 miljoen van haar boeken verkocht.


Boeken

  • ISBN 9789026142444
    Een nieuwe wereld is de nieuwe roman van Sarah Lark. Ze schrijft boeken waar romantiek, geschiedenis en leesplezier hand in hand gaan. Terwijl de Tweede Wereldoorlog door Europa raast, weten de Poolse zusjes Helena en Luzyna hun land te ontvluchten. Ze horen dat een groep jonge vluchtelingen...
  • ISBN 9789026144387
    Londen, 1852. Twee vrouwen, de adellijke Gwyneira en de jonge gouvernante Helen, gaan aan boord van een schip dat hen naar Nieuw-Zeeland en een betere toekomst moet brengen. Gwyneira zal trouwen met de zoon van een rijke landeigenaar, de erfgenaam van een grote schapenboer-derij. Maar waarom heeft haar...
  • ISBN 9789026144394
    ‘Het eiland van duizend bronnen’ is een meeslepend verhaal over een jonge vrouw die wordt geconfronteerd met liefde, verraad, en de gevolgen van haar eigen keuzes. Londen, 1732. Na de dood van haar grote liefde sluit Nora een verstandshuwelijk met Elias, de al wat oudere eigenaar van een suikerrietplantage...
  • ISBN 9789026137815
    De dag van de zonnewende van Sarah Lark is het derde en laatste, zelfstandig te lezen deel in de Elizabeth Sation-serie. Het land met de gouden kust en De schaduw van de Kauri-boom waren de eerste en tweede boeken in de serie.  Nieuw-Zeeland, 1899....
  • ISBN 9789026137792
    Nieuw-Zeeland is het decor van ‘De schaduw van de Kauri-boom' van Sarah Lark. Onderdeel van de Elizabeth Station-serie, waarvan ‘Het land met de gouden kust’ het eerste deel is.

    Violet Paisley heeft het niet getroffen. Als dochter van een arme mijnwerker met losse handen zijn...
  • ISBN 9789026137778
    De historische roman van Sarah Lark, Het land met de gouden kust, is het eerste deel van een nieuwe trilogie over Nieuw-Zeeland. Eerder verschenen in Nederland de Land van belofte-trilogie en twee delen van de Eiland van duizend bronnen-serie. Voor de lezers van Sofia Caspari en Leila Meacham.  Ierland,...
  • ISBN 9789032514570
    Bestsellerauteur Sarah Lark verkocht in Nederland en Vlaanderen al ruim 25.000 exemplaren van haar meeslepende romans over Nieuw-Zeeland en de Caraïben. In Dochter van de mangroven wordt de lezer meegenomen naar het Haïti van de achttiende eeuw. Voor iedereen die ook geniet van de boeken...
  • ISBN 9789032514556
    ‘Het eiland van duizend bronnen’ is een meeslepend verhaal over een jonge vrouw die wordt geconfronteerd met liefde, verraad, en de gevolgen van haar eigen keuzes. Londen, 1732. Na de dood van haar grote liefde sluit Nora een verstandshuwelijk met Elias, de al wat oudere eigenaar van een suikerrietplantage...
  • ISBN 9789032514143
    Sarah Lark neemt je in De roep van het land opnieuw mee naar de weidse vergezichten van Nieuw-Zeeland in de vroege twintigste eeuw.
  • ISBN 9789032513467
    Het vervolg op de internationale bestseller Het land van belofte
  • ISBN 9789032513443
    Een meeslepende roman over liefde en haat, vrienden en vijanden, en de lotgevallen van twee families die onverbrekelijk met elkaar verbonden raken.