Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Tik Tok

De verdachte draak

De verdachte draak - cover
De verdachte draak - achterkant
De verdachte draak is het tweede deel in trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzicht.

De griffioenwelpen zijn terecht, maar het fabeldierenpark is nog niet uit de problemen. Lizzy, de gans met de gouden eieren, lijkt vermoord, en een van de draken gedraagt zich wel heel verdacht. Het agentschap dat fabeldieren beschermt, staat op het punt het park te sluiten. Maar is het wel toeval dat het fabeldierenpark zo onder vuur ligt? Of zit er meer achter?
Het fabeldierenoverzicht achter in het boek met gedetailleerde illustraties wordt elk deel verder uitgebreid.

Het fabeldierenpark 2 – De verdachte draak verschijnt in de reeks Magische mysteries.
Lees meer >
Over de auteur

Kari Sutherland

Tui T. Sutherland werd geboren in Venezuela op 31 juli 1978. Ze is vernoemd naar een luidruchtige Nieuw-Zeelandse vogel. Ze woonde in Paraguay, Amerika en de Dominicaanse Republiek.

Ze woont nu in Boston, Massachusetts met haar man, twee zoons en hond. Ze vindt dat ze van geluk mag spreken dat ze werk heeft waarbij ze in haar pyjama kan zitten en de hele dag met haar hond kan spelen. Haar hond Sunshine heeft zelfs een eigen blog!

Meer boeken van deze auteur

Tui Sutherland

Tui T. Sutherland werd geboren in Venezuela op 31 juli 1978. Ze is vernoemd naar een luidruchtige Nieuw-Zeelandse vogel. Ze woonde in Paraguay, Amerika en de Dominicaanse Republiek.

Ze woont nu in Boston, Massachusetts met haar man, twee zoons en hond. Ze vindt dat ze van geluk mag spreken dat ze werk heeft waarbij ze in haar pyjama kan zitten en de hele dag met haar hond kan spelen. Haar hond Sunshine heeft zelfs een eigen blog!

Meer boeken van deze auteur
16,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Hardback
E-book
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026149962
  • Pagina's: 320 pagina's
  • Publicatiedatum: 22-09-2020

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
De verdachte draak is het tweede deel in trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzicht.

De griffioenwelpen zijn terecht, maar het fabeldierenpark is nog niet uit de problemen. Lizzy, de gans met de gouden eieren, lijkt vermoord, en een van de draken gedraagt zich wel heel verdacht. Het agentschap dat fabeldieren beschermt, staat op het punt het park te sluiten. Maar is het wel toeval dat het fabeldierenpark zo onder vuur ligt? Of zit er meer achter?
Het fabeldierenoverzicht achter in het boek met gedetailleerde illustraties wordt elk deel verder uitgebreid.

Het fabeldierenpark 2 – De verdachte draak verschijnt in de reeks Magische mysteries.

Dit boek is onderdeel van Het fabeldierenpark

Bekijk onze nieuwste blogs

Blijf op de hoogte

Wil je altijd het laatste nieuws in je inbox over jouw favoriete boeken? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven