Romans & Spanning

Emelie Schepp wint Crime Writer of the Year 2018 Award!

8 oktober 2018

Emelie Schepp heeft voor het derde jaar op rij de Crime Writer of the Year Award gewonnen!
Emelie Schepp

Het Zweedse publiek kon stemmen op hun favoriete misdaadauteur en ze stemden weer massaal op Schepp. Ze liet grote namen als Camilla Läckberg en Stefan Ahnhem achter zich.

Emelie Schepp: ‘To be praised by your readers is the best things there is. I am so incredibly grateful to everyone who voted for me again this year!’

In het Nederlands verschenen van haar hand MementoNarcotica, Post mortem en Postuum. Het vijfde boek over Officier van justitie Jana Berzelius verschijnt in Maart 2019 in Zweden.

 

 

 
 
  • ISBN 9789026145629
    Emelie Schepp (‘Memento’, ‘Narcotica’, ‘Post Mortem’) is terug met ‘Postuum’. Opnieuw een thriller met Jana Berzelius in de hoofdrol.

    Wanneer Sam Widell op een avond thuiskomt, blijkt zijn vrouw vermoord en zijn zoon ontvoerd te zijn. Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar deze zaak en ondervindt dat hoe langer Jonathan weg is, hoe persoonlijker het voor haar wordt. Wanneer bovendien haar aartsvijand Danilo zich weer in haar...
    € 19,99
  • ISBN 9789026142536
    De Zweedse (thrillerauteur van het jaar) Emelie Schepp brak in Nederland door met Memento en Narcotica. Haar derde boek Post Mortem heeft wederom Jana Berzelius in de hoofdrol.
    Op een vroege ochtend wordt een vrouw zwaargewond en mishandeld aangetroffen in haar appartement in Norrköping. Ambulancebroeder Philip Engström probeert haar leven te redden, maar het gaat mis. Kort daarna wordt een tweede slachtoffer op eenzelfde wijze aangetroffen...
    € 20,99
  • ISBN 9789026143083
    Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter...
    € 10,00
  • ISBN 9789026140563
    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Samuel Bjørk. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius.
    Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw...
    € 20,99