Romans & Spanning

Het lied van mij en jou

<
>

Het lied van mij en jou van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.


Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken.
Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…

‘Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.’ Goodreads.com
‘Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.’ Melbourne Times Weekly
Lees meer >

J.D. Barrett

J.D. Barrett is schrijver in hart en nieren: behalve romans schrijft ze ook scripts voor tv en films. Ze verdeelt haar tijd tussen Sydney en Los Angeles.

Meer boeken van deze auteur
17,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026144523
  • Pagina's: 304
  • Publicatiedatum: 29-03-2019
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Het lied van mij en jou van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.


Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken.
Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…

‘Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.’ Goodreads.com
‘Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.’ Melbourne Times Weekly

J.D. Barrett

J.D. Barrett is schrijver in hart en nieren: behalve romans schrijft ze ook scripts voor tv en films. Ze verdeelt haar tijd tussen Sydney en Los Angeles.

Meer boeken van deze auteur