Romans & Spanning



Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborgen werd. Nu, ruim honderdvijftig jaar later zijn twee nazaten van de Ridders op zoek naar de schatten. Cotton Malone raakt betrokken op een manier die hij niet had kunnen voorzien. Via de achterkamers van het Smithsonian instituut, de bossen in Arkansas tot de bergen in Nieuw Mexico; de jacht op een lang verloren schat is niet zonder gevaar, vooral nu politiek Washington zich erin mengt…

De boeken van Steve Berry wordt alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. De verdwenen orde is perfect voor de fans van Dan Brown en Ken Follett.


‘Steve Berry leert je bij elk boek weer veel over de geschiedenis en hij combineert dat met een ongekende vaart en spanning.’ David Baldacci
€ 21,99 Op voorraad
Lees hier het eerste hoofdstuk
De verdwenen orde

De verdwenen orde
ISBN
9789026146060
Uitvoering
Paperback / softback
Formaat
228 mm x 151 mm x 39 mm
Omvang
528
Verschijningsdatum
24-04-2019