Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Tik Tok

Verstrikt

Verstrikt - cover
Verstrikt - achterkant
Wanneer Eline’s baas Boris, hoofdredacteur van het blad Heat, verdwijnt, maakt eerst niemand zich zorgen. Maar als hij na een paar dagen nog steeds niet boven water is, gaat Eline op onderzoek uit. Ze komt erachter dat zijn laatste afspraak met een dame van een high class escortbureau was, maar niet voor een pleziertje. Boris was met een onderzoek bezig.
Eline bijt zich vast in Boris’ verdwijning en komt terecht in de escortwereld. Intussen krijgt degene die Boris dwarsboomde, nu ook Eline in het vizier...
Journaliste en schrijver Eveline Karman zet met ‘Verstrikt’ een ijzersterk debuut neer. Deze spannende literaire thriller voor fans van Saskia Noort en Heleen van Royen speelt zich af in de glamoureuze wereld van de high class escort.

Eveline Karman schrijft columns en artikelen voor onder andere ‘LINDA.’, ‘GOOISCH… als lifestyle’ magazine, ‘Grazia’ en ‘Marie Claire’. ‘Verstrikt’ is haar thrillerdebuut.
Lees meer >
Over de auteur

Eveline Karman

Eveline Karman

Eveline Karman schrijft columns en artikelen voor onder andere LINDA., GOOISCH Magazine, Grazia en Marie Claire. Verstrikt is haar thrillerdebuut.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Luisterboek Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789032514785
  • Publicatiedatum: 16-10-2014

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Wanneer Eline’s baas Boris, hoofdredacteur van het blad Heat, verdwijnt, maakt eerst niemand zich zorgen. Maar als hij na een paar dagen nog steeds niet boven water is, gaat Eline op onderzoek uit. Ze komt erachter dat zijn laatste afspraak met een dame van een high class escortbureau was, maar niet voor een pleziertje. Boris was met een onderzoek bezig.
Eline bijt zich vast in Boris’ verdwijning en komt terecht in de escortwereld. Intussen krijgt degene die Boris dwarsboomde, nu ook Eline in het vizier...
Journaliste en schrijver Eveline Karman zet met ‘Verstrikt’ een ijzersterk debuut neer. Deze spannende literaire thriller voor fans van Saskia Noort en Heleen van Royen speelt zich af in de glamoureuze wereld van de high class escort.

Eveline Karman schrijft columns en artikelen voor onder andere ‘LINDA.’, ‘GOOISCH… als lifestyle’ magazine, ‘Grazia’ en ‘Marie Claire’. ‘Verstrikt’ is haar thrillerdebuut.

Bekijk onze nieuwste blogs

Blijf op de hoogte

Wil je altijd het laatste nieuws in je inbox over jouw favoriete boeken? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.