Hallo, tot ziens en alles daartussen

'Hallo, tot ziens en alles daartussen' is een onweerstaanbaar boek voor jongeren, geschreven door bestsellerauteur Jennifer E. Smith. Tijdens hun laatste nacht samen moeten Clare en Aidan een onmogelijke keuze maken. Voor fans van Rainbow Rowell en John Green. Clare maakt áltijd lijstjes. En vanavond komt het erop aan: de laatste avond met Aidan voordat ze op kamers gaan, ver weg van elkaar. De grote vraag is: kunnen ze er maar beter een punt achter zetten, of kiezen ze voor een lange-afstandsrelatie? Om dat uit te vogelen heeft Clare een lijstje gemaakt die hen langs alle bijzondere plekken moet brengen van hun tijd samen. Wordt het een tot ziens voor altijd of alleen voor nu? De boeken van Jennifer E. Smith verschijnen in maar liefst 33 landen, en 'Hallo, tot ziens en alles daartussen' wordt verfilmd. ‘Smith voegt opnieuw een indrukwekkend en goed doordacht verhaal toe aan haar oeuvre.’ – Kirkus Reviews over 'Hallo, tot ziens en alles daartussen'. ‘De tweestrijd tussen je vleugels uitslaan en vasthouden aan het bekende zullen veel lezers herkennen.’ – Publishers Weekly over 'Hallo, tot ziens en alles daartussen'. De pers over andere boeken van Jennifer E. Smith: ‘Goed geschreven en superromantisch’ – Chicklit.nl over 'Happy m@il'. ‘Een ontroerend boek over de mooie én de moeilijke kanten van liefde. Heerlijk leesbaar’ – Young Adult Books magazine over De statistische waarschijnlijkheid van liefde op het eerste gezicht

Volg Jennifer E. Smith op Twitter (@jenesmith), Instagram (jenniferesmith) en op haar website: jenniferesmith.com.
Lees meer >
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026141201
  • Pagina's: 165
  • Publicatiedatum: 21-06-2016

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
'Hallo, tot ziens en alles daartussen' is een onweerstaanbaar boek voor jongeren, geschreven door bestsellerauteur Jennifer E. Smith. Tijdens hun laatste nacht samen moeten Clare en Aidan een onmogelijke keuze maken. Voor fans van Rainbow Rowell en John Green. Clare maakt áltijd lijstjes. En vanavond komt het erop aan: de laatste avond met Aidan voordat ze op kamers gaan, ver weg van elkaar. De grote vraag is: kunnen ze er maar beter een punt achter zetten, of kiezen ze voor een lange-afstandsrelatie? Om dat uit te vogelen heeft Clare een lijstje gemaakt die hen langs alle bijzondere plekken moet brengen van hun tijd samen. Wordt het een tot ziens voor altijd of alleen voor nu? De boeken van Jennifer E. Smith verschijnen in maar liefst 33 landen, en 'Hallo, tot ziens en alles daartussen' wordt verfilmd. ‘Smith voegt opnieuw een indrukwekkend en goed doordacht verhaal toe aan haar oeuvre.’ – Kirkus Reviews over 'Hallo, tot ziens en alles daartussen'. ‘De tweestrijd tussen je vleugels uitslaan en vasthouden aan het bekende zullen veel lezers herkennen.’ – Publishers Weekly over 'Hallo, tot ziens en alles daartussen'. De pers over andere boeken van Jennifer E. Smith: ‘Goed geschreven en superromantisch’ – Chicklit.nl over 'Happy m@il'. ‘Een ontroerend boek over de mooie én de moeilijke kanten van liefde. Heerlijk leesbaar’ – Young Adult Books magazine over De statistische waarschijnlijkheid van liefde op het eerste gezicht

Volg Jennifer E. Smith op Twitter (@jenesmith), Instagram (jenniferesmith) en op haar website: jenniferesmith.com.