De patissier van Parijs

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts. ‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.
Lees meer >

Laura Madeleine

Laura Madeleine was begonnen aan een opleiding op de toneelschool, maar bedacht dat haar hart toch meer bij de literatuur lag. Nu is ze fulltime schrijver, van boeken en van recepten.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
paperback
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026138164
  • Pagina's: 283
  • Publicatiedatum: 05-07-2016

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts. ‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.

Laura Madeleine

Laura Madeleine was begonnen aan een opleiding op de toneelschool, maar bedacht dat haar hart toch meer bij de literatuur lag. Nu is ze fulltime schrijver, van boeken en van recepten.

Meer boeken van deze auteur