Voorkant Boek

Alles wat er is

Een ware familiegeschiedenis

Inge Duine

Mira ontrafelt het familiegeheim waarover jarenlang gezwegen werd. Een indringende roman over verlies, trauma en kracht van spreken. Voor fans van Judith Koelemeijer.

Ook beschikbaar als:

Informatie
Auteur
Details

Informatie

Een aangrijpend verhaal over familie, verlies en het zwijgen dat generaties overstijgt.

Wanneer Mira’s moeder ongeneeslijk ziek wordt, begint een zoektocht naar alles wat er nooit is uitgesproken. In een familie waar drie zelfmoorden als schaduwen over het heden hangen, probeert Mira grip te krijgen op haar verleden. Waarom wordt er gezwegen? Wat wordt er verzwegen? En wat betekent het om de stilte te doorbreken?

Alles wat er is is een gelaagde, intieme roman over de erfenis van trauma, de complexiteit van moeder-dochterrelaties en de kracht van woorden. In een stijl die zowel poëtisch als scherp is, ontvouwt zich een verhaal dat zich als een Matroesjkapop laag voor laag opent. Een boek dat raakt, schuurt en troost biedt.

Een indrukwekkend boek voor de lezers van Judith Koelemeijer, Lale Gül en Nina Polak.

Over de auteur

Inge Duine

Inge Duine

Inge Duine werkte als docent communicatie aan de Avans Hogeschool in Breda. Ze is actief als amateurschaatser. In 2016 debuteerde ze met de thriller De laatste Tour. Inge Duine woont in Bergen op Zoom.

Meer boeken van deze auteur

Details

Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026182969
  • Publicatiedatum: 03-03-2026

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Altijd op de hoogte
van de nieuwste boeken?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Inschrijven