Voorkant Boek
Achterkant Boek

Nieuwe moorden in het noorden

De moord in het dorpshuis en De moord in de cafetaria

Liesbeth van Kempen

Deel 5 en 6 uit de cosy crime-serie Moorden in het noorden van Liesbeth van Kempen. Drie vrouwen, oorspronkelijk uit de Randstad, krijgen te maken met moordzaken op het Friese platteland.

Informatie
Auteur
Details

Informatie

Een bundeling van de delen 5 en 6 uit de serie Moorden in het noorden van Liesbeth van Kempen.

Annemiek is vanuit Blaricum verhuisd naar het dorpje Roggedorp/Roggedoarp in de provincie Friesland. Integreren is een uitdaging en daarom plaatst ze een oproep in de dorpskrant: Op zoek naar ondernemende Randstadse dames. Twee vrouwen reageren: Fleur, verhuisd vanuit Amsterdam, en Dorien, een rasechte Utrechtse. De drie hebben meteen een klik. Wat ze niet konden vermoeden, is dat er diverse moorden op hun pad komen en ze zich al snel ontpoppen tot gedreven amateurdetectives.

Over de auteur

Liesbeth van Kempen

Liesbeth van Kempen

Liesbeth van Kempen werd met haar thrillerdebuut 'Gevaarlijk spel' genomineerd voor de Hebban-debuutprijs. Daarna verscheen een tweede thriller 'Verpest'. Zij is mede-oprichter van Moordwijven, een collectief van thrillerauteurs. 

Meer boeken van deze auteur

Details

Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026184468
  • Pagina's: 310 pagina's
  • Publicatiedatum: 16-12-2025

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Altijd op de hoogte
van de nieuwste boeken?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Inschrijven