Voorkant Boek
Achterkant Boek

Partypooper

Jeff Kinney

Feest mee met Jeff Kinney in deel 20 van de megapopulaire serie Het leven van een Loser. Lukt het Bram in Partypooper om het ultieme cadeau te pakken te krijgen? Voor jongens en meiden vanaf 8 jaar.

  • Hardback

    18,50

  •  

Ook beschikbaar als:

Informatie
Auteur
Details

Informatie

Bram is jarig! Hij kijkt uit naar een groot feest vol cadeaus, vrienden en lol. Maar zijn ouders blijken zijn verjaardag te zijn vergeten... Dit kan niet waar zijn! Zijn familie probeert het goed te maken met een ‘inhaalfeest’ en Bram ziet dit als dé kans om eindelijk de verjaardag van zijn dromen te organiseren. Maar natuurlijk loopt alles weer eens anders dan gedacht: de gasten misdragen zich, de versieringen floppen en er duiken onverwacht meer mensen op dan gepland... En dan is er nog de zeldzame verzamelkaart die Bram boven aan zijn wensenlijstje heeft gezet. Weet hij die te bemachtigen, of vallen zijn reputatie én het epische feest toch echt in het water?

Over de auteur

Jeff Kinney

Jeff Kinney

Naast het schrijven van graphic novels, ontwikkelt Jeff Kinney online games. In tegenstelling tot Bram Botermans hield hij als kind geen dagboek bij (daar heeft hij spijt van), maar hij wilde dolgraag cartoonist worden. Jeff schreef toen hij klein was zelfs een brief van vijf kantjes naar Lincoln Peirce, schrijver van Niek de Groot, om hem om advies te vragen!

In Nederland werden meer dan 3 miljoen boeken verkocht van de serie Het leven van een Loser, en wereldwijd zelfs meer dan 250 miljoen! Geen paniek! werd in 2013 genomineerd voor de Prijs van de Nederlandse Kinderjury. Gedumpt! won die prijs in 2015, Drie keer niks in 2018 en Vet koel in 2020. Volgens dagblad Stern is Jeff Kinney nu al een van de meest gelezen auteurs van de 21e eeuw.

In 2012 bezocht Jeff Kinney Nederland, waar hij overvolle zalen met fans toesprak en honderden boeken signeerde. In 2015 gebeurde er iets wel heel bijzonders: de paus nam de Latijnse editie van Het leven van een Loser in ontvangst! In hetzelfde jaar kwam Jeff Kinney nog een keer naar Nederland, waar hij drie Gouden Boeken kreeg uitgereikt voor zijn titels Vette pech!, Bekijk het maar! en Een hondenleven.

Jeff woont met zijn vrouw en twee zonen in Zuid Massachusetts, waar hij een boekwinkel heeft die An Unlikely Story heet.

Meer boeken van deze auteur

Details

Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026177422
  • Pagina's: 224 pagina's
  • Publicatiedatum: 02-06-2026

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Altijd op de hoogte
van de nieuwste boeken?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Inschrijven