Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Tik Tok

Dit is de Stoerste Thrillerverkoper van 2025!

3 april 2025

Voor het zevende jaar op rij ging uitgeverij De Fontein op zoek naar de Stoerste Thrillerverkoper van het jaar. Er kwamen mooie inzendingen binnen en het was lastig om een winnaar te kiezen, maar het is nu duidelijk wie stokje over gaat nemen van Mariëlle van der Goen van Boekhandel Voorhoeve in Hilversum.

De Stoerste Thrillerverkoper van 2025 is geworden…

*Tromgeroffel*

Wim Krings van Boekhandel Krings in Sittard!

We feliciteren Wim van harte met deze titel!

De jury over Wim: ‘Dit jaar vonden we de Stoerste thrillerverkoper helemaal in het uiterste zuiden van het land. Bij Boekhandel Krings in Sittard. Deze winkel is een begrip in Limburg en ver daarbuiten en Wim Krings levert hier een grote bijdrage aan door zijn bevlogenheid en professionaliteit. Zijn liefde voor boeken, van literatuur tot kinderboeken, maar vooral ook voor spanning, straalt van hem af. Wim weet met zeer veel ervaring, inzicht en vakkundigheid zijn (veelal vaste) klanten te bedienen. Wim kreeg landelijke bekendheid door zijn optreden in het boekenpanel van De Wereld Draait Door, maar weet ook lokaal boeken feilloos voor het voetlicht te brengen. Wij benoemen deze sympathieke en zeer ervaren boekverkoper met trots tot Stoerste Thrillerkoper 2025.

Wim werd op 3 april verrast in de winkel door accountmanager Hedi de Zanger en brandmanager Ester van Lierop van uitgeverij De Fontein en is hartstikke trots op deze prijs. Hij gaat iedereen het komende jaar voorzien van de spannendste thrillertips en kijkt enorm uit naar alles wat met het winnen van deze prijs op zijn pad gaat komen. Volg hem ook op Instagram en Facebook!

Bekijk onze nieuwste blogs

Blijf op de hoogte

Wil je altijd het laatste nieuws in je inbox over jouw favoriete boeken?
Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven