Romans & Spanning

Duet met jou van Dani Atkins is na Versplinterd opnieuw een roman voor de fans van Jojo Moyes en Lucy Dillon.


'Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd'


Ally en Charlotte waren ooit vrienden, maar dat is verwaterd. Charlotte is getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Ally zelf is tegenwoordig gelukkig getrouwd met Joe, en ze voeden samen hun zoon Jake op. Maar dan treffen de twee vrouwen elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven. Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen.

Dani Atkins is geboren en getogen in Londen.
€ 19,99 Op voorraad
Lees hier het eerste hoofdstuk
Duet met jou
ISBN
9789026140327
Uitvoering
Paperback / softback
Formaat
216 mm x 141 mm x 33 mm
Omvang
400
Verschijningsdatum
01-08-2017