Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Tik Tok
Vergelding - cover
Vergelding - achterkant

Vergelding

Vergelding - cover
Vergelding - achterkant
‘Vergelding’ (C.J. Townsend-serie, deel 1) is een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, het eerste boek over officier van justitie C.J. Townsend.

Bij haar New Yorkse appartement wordt Chloe Larson opgewacht door een man met een clownsmasker op. Hij verkracht en mishandelt haar en laat haar voor dood achter. Ze overleeft de aanval en besluit de stad te verlaten om in Miami een nieuw leven te beginnen.
Twaalf jaar later zaait de seriemoordenaar Cupido angst onder de bevolking na een reeks verkrachtingen en moorden op jonge blondines. Wanneer Chloe, die inmiddels officier van justitie is, geconfronteerd wordt met de verdachte herkent ze de stem van haar toenmalige verkrachter. Ze zweert dat ze niet zal rusten voor hij in de dodencel zit. Vergelding? Of gerechtigheid?
Maar Cupido is een genadeloze tegenstander en heeft zelf ook nog enkele trucs achter de hand…

‘Vergelding’ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.
Lees meer >
Over de auteur

Jilliane Hoffman

Jilliane Hoffman

Jilliane Hoffman werkte als officier van justitie in Miami, waar ze vooral werkte aan zware misdrijven. Ze was adviseur voor justitie in Florida en heeft de FBI bijgestaan in talloze misdaadonderzoeken. In de thrillers Vergelding, De laatste getuige, De snijkamer, Regels van het spel is procureur C.J. Townsend de hoofdpersoon. Daarnaast is een aantal standalone-thrillers van haar hand verschenen.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
E-book
Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026136665
  • Publicatiedatum: 26-05-2014
  • Vertaler: Martin Jansen in de Wal

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
‘Vergelding’ (C.J. Townsend-serie, deel 1) is een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, het eerste boek over officier van justitie C.J. Townsend.

Bij haar New Yorkse appartement wordt Chloe Larson opgewacht door een man met een clownsmasker op. Hij verkracht en mishandelt haar en laat haar voor dood achter. Ze overleeft de aanval en besluit de stad te verlaten om in Miami een nieuw leven te beginnen.
Twaalf jaar later zaait de seriemoordenaar Cupido angst onder de bevolking na een reeks verkrachtingen en moorden op jonge blondines. Wanneer Chloe, die inmiddels officier van justitie is, geconfronteerd wordt met de verdachte herkent ze de stem van haar toenmalige verkrachter. Ze zweert dat ze niet zal rusten voor hij in de dodencel zit. Vergelding? Of gerechtigheid?
Maar Cupido is een genadeloze tegenstander en heeft zelf ook nog enkele trucs achter de hand…

‘Vergelding’ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.

Dit boek is onderdeel van C.J. Townsend

Bekijk onze nieuwste blogs

Blijf op de hoogte

Wil je altijd het laatste nieuws in je inbox over jouw favoriete boeken? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven