Voorkant Boek

De Romanov voorspelling

Steve Berry

Wat was de voorspelling over de Romanovs die Rasputin ooit deed aan tsarina Alexandra? En is er iemand toch ontkomen aan het bloedbad die nacht in Jekaterinenburg?

Ook beschikbaar als:

Informatie
Auteur
Details

Informatie

Jekaterinenburg, 17 juli 1918 Tien maanden zijn verstreken sinds de bolsjewieken aan de macht zijn gekomen en tsaar Nicolaas II afstand heeft gedaan van de Russische troon. Op deze avond wordt de tsarenfamilie Romanov uit hun huis gesleurd en in de kelder op brute wijze vermoord, waarna hun lichamen in de bossen worden verbrand en begraven.

Moskou, nu: Na het instorten van het communistisch regime en de opeenvolging van zwakke regeringen wordt de roep om de monarchie vanuit het Russische volk steeds groter. Een nieuwe tsaar zal door een speciale regeringscommissie gekozen worden uit de verre afstammelingen van Nicolaas II.

Miles Lord, een Rusland-kenner en Amerikaanse advocaat namens een groep Westerse multinationals, is in Moskou om de belangen van zijn cliënten bij de commissie te bepleiten en veilig te stellen. Maar zijn taak wordt plotseling anders wanneer hij ternauwernood ontsnapt aan een aanslag op zijn leven. Meerdere belangengroepen proberen hun kandidaat ten koste van alles naar voren te schuiven. Voor Miles en vele anderen wordt de vraag steeds belangrijker wat er echt gebeurd is tijdens die nacht in Jekaterinenburg en of er toch niet iemand aan het bloedbad is ontkomen.

De boeken van Steve Berry zijn een must voor fans van Dan Brown!

Over de auteur

Steve Berry

Steve Berry

De boeken van bestsellerauteur Steve Berry worden alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. Zijn thrillers verschijnen in veertig talen. Steve Berry schrijft een reeks thrillers met de speurder Cotton Malone in de hoofdrol, Het web van de keizer is het veertiende deel in deze serie. Naast de serie over Cotton Malone verscheen ook de standalone-thriller Het geheim van Gent waarin de verdwijning van beroemde kunstwerk Het Lam Gods centraal staat.

Meer boeken van deze auteur

Details

Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026126505
  • Publicatiedatum: 20-08-2009
  • Vertaler: Chris Mouwen

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Altijd op de hoogte
van de nieuwste boeken?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Inschrijven