Voorkant Boek

De admiraal

Steve Berry

Cotton Malone heeft weinig op met zijn zwager. Maar wanneer die onder verdachte omstandigheden overlijdt tijdens het duiken naar het vlaggenschip van Columbus gaat hij op onderzoek uit.

Informatie
Auteur
Details

Informatie

Cotton Malone (6,5) Cotton Malone had nooit veel op met de louche zaakjes van zijn zwager, Scott Brown. Maar wanneer Scott sterft tijdens het duiken, eisen Cottons vrouw en haar rouwende zus meer dan alleen een tweedehands politierapport. Dus Malone gaat naar Haïti. Daar, onder kristalhelder water, leert hij veel: dat Scott het gezonken wrak van de Santa Maria vond, het legendarische vlaggenschip van Christopher Columbus, en dat hij voor die ontdekking betaalde met zijn leven. Malone ontdekt al snel dat hij niet de enige is met vragen. Cotton Malone raakt verstrikt in een dodelijk kat-en-muisspel dat wordt gespeeld aan de noordkust van Haïti en onder de Caribische Zee - op jacht naar iets dat 500 jaar geleden verloren is gegaan - vechtend om er levend uit te komen.

Over de auteur

Steve Berry

Steve Berry

De boeken van bestsellerauteur Steve Berry worden alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. Zijn thrillers verschijnen in veertig talen. Steve Berry schrijft een reeks thrillers met de speurder Cotton Malone in de hoofdrol, Het web van de keizer is het veertiende deel in deze serie. Naast de serie over Cotton Malone verscheen ook de standalone-thriller Het geheim van Gent waarin de verdwijning van beroemde kunstwerk Het Lam Gods centraal staat.

Meer boeken van deze auteur

Details

Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026160042
  • Duur: 01u 37m 46s
  • Publicatiedatum: 07-09-2021
  • Lezer: Casper Gimbrere

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Altijd op de hoogte
van de nieuwste boeken?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Inschrijven