Romans & Spanning

Sinterklaascadeautips!

19 november 2019

Sinterklaas is weer in het land! Tijd voor verlanglijstjes, surprises en cadeautjes met een budget. We hebben een aantal boeken verzameld met een klein prijsje die perfect zijn als sinterklaascadeau.

Chocolat

 

Chocolat – Joanne Harris – € 8,99

De heerlijke roman Chocolat van Joanne Harris is een wereldhit, niet in de laatste plaats door de verfilming met Johnny Depp en Juliette Binoche.

‘Een boek om van te smullen. Chocolat is een verrukkelijke roman.’ Margriet

Deze wil ik

 

 

 

 

Omslag 85_Baantjer_150 dpi RGB De Cock en de levende dode 150 dpi rgb

 

Baantjer – De Cock en de levende dode – geschreven door Peter Römer – € 10,99 

De Cock en de levende dode is deel 85 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam.

Dit is het perfecte cadeau

 

 

 

 

 

Voorplat hires 150dpi RGB Moyes Vier plus één 3-2-2015 mp

Vier plus één – Jojo Moyes – € 12,50

Vier plus één is een liefdesverhaal, een roadtrip en een familieverhaal in één briljante roman.

Deze bestel ik gelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

voorplat 150dpi RGB Rose Niemand zeggen 04-04-2016

Niemand zeggen – Karen Rose – € 12,50

Perfect voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

Die wil ik

 

 

 

 

 

 

 

 

Geniet van de feestdagen!