Romans & Spanning

'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.
€ 12,50 Op voorraad
De erfenis van de Tempeliers

De erfenis van de Tempeliers
Serie
Cotton Malone
ISBN
9789026139222
Uitvoering
Paperback / softback
Formaat
200 mm x 127 mm x 38 mm
Omvang
496
Verschijningsdatum
15-09-2018