Ziel van ijzer

Serie: Mercy Thompson - 3

‘Ziel van ijzer’ is het derde deel in de Mercy Thompson-serie van Patricia Briggs, na het eerste deel ‘Onder de maan’ en het tweede deel ‘In het bloed’. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop, Ilona Andrews en Jaye Wells. Parttime coyote en garagehoudster Mercy Thompson heeft de magie van de Fae gebruikt om haar vrienden te beschermen. Nu eisen de Fae dat ze haar schuld inlost. Want iets of iemand heeft het op hen gemunt, en Mercy’s scherpe neus wordt ingeroepen om de moordenaar op te sporen. Maar de moordenaar heeft zelf ook een val gezet, en als die dichtklapt, dreigt Mercy’s oude baas en goede vriend Zee voor de moorden veroordeeld te worden. Dat kan Mercy niet laten gebeuren, want de rechtbank van de Fae kent maar één straf… De Urban Fantasy-titels van Uitgeverij De Fontein zijn speciaal voor alle fans van ‘Charmed’, ‘Once Upon a Time’, ‘Twilight’ en de boeken van Cassandra Clare.
Lees meer >

Patricia Briggs

Patricia Briggs is New York Times-bestsellerauteur van meerdere series, waaronder de URBAN-serie over Mercy Thompson. Zij woont in Montana met haar man en kinderen en zes paarden.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026141072
  • Pagina's: 302
  • Publicatiedatum: 14-07-2016

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
‘Ziel van ijzer’ is het derde deel in de Mercy Thompson-serie van Patricia Briggs, na het eerste deel ‘Onder de maan’ en het tweede deel ‘In het bloed’. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop, Ilona Andrews en Jaye Wells. Parttime coyote en garagehoudster Mercy Thompson heeft de magie van de Fae gebruikt om haar vrienden te beschermen. Nu eisen de Fae dat ze haar schuld inlost. Want iets of iemand heeft het op hen gemunt, en Mercy’s scherpe neus wordt ingeroepen om de moordenaar op te sporen. Maar de moordenaar heeft zelf ook een val gezet, en als die dichtklapt, dreigt Mercy’s oude baas en goede vriend Zee voor de moorden veroordeeld te worden. Dat kan Mercy niet laten gebeuren, want de rechtbank van de Fae kent maar één straf… De Urban Fantasy-titels van Uitgeverij De Fontein zijn speciaal voor alle fans van ‘Charmed’, ‘Once Upon a Time’, ‘Twilight’ en de boeken van Cassandra Clare.

Patricia Briggs

Patricia Briggs is New York Times-bestsellerauteur van meerdere series, waaronder de URBAN-serie over Mercy Thompson. Zij woont in Montana met haar man en kinderen en zes paarden.

Meer boeken van deze auteur

Dit boek is onderdeel van de serie Mercy Thompson