Tussen twee vuren

Serie: De Grens - 2

‘Tussen twee vuren’ is het tweede deel in de Urban Fantasy-serie ‘De Grens’ van Ilona Andrews. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop en Patricia Briggs. De familie van Cerise Mar is een van de oudste in de Grens. De familie is op zijn best een zooitje ongeregeld te noemen, maar de familienaam wordt alom gerespecteerd en gevreesd omdat elke Mar zijn leven en zijn magie in de waagschaal gooit als iemand de clan bedreigt. Als Cerises ouders van de aardbodem verdwijnen, lijkt een rivaliserende familie Grenzers de logische dader. Maar al snel blijkt er meer aan de hand, en raakt Cerises familie verwikkeld in een dodelijk kat-en-muisspelletje tussen twee grootmachten uit het magische Zonderling… ‘Tussen twee vuren’ speelt zich net als het eerste deel in de serie, ‘Op de grens’, af in de dunne reep wereld tussen onze wereld zonder magie en zijn magische tegenhanger, het Zonderling. De mensen die er wonen reizen naar beide werelden – maar behoren tot geen van beide… De Urban Fantasy-titels van Uitgeverij De Fontein zijn speciaal voor alle fans van ‘Charmed’, ‘Once Upon a Time’, ‘Twilight’ en de boeken van Cassandra Clare.
Lees meer >

Ilona Andrews

Ilona Andrews is het pseudoniem van schrijversechtpaar Ilona en Gordon. Ze wonen met hun kinderen, honden en paarden in Texas.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
paperback
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026141096
  • Pagina's: 381
  • Publicatiedatum: 01-09-2016

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
‘Tussen twee vuren’ is het tweede deel in de Urban Fantasy-serie ‘De Grens’ van Ilona Andrews. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop en Patricia Briggs. De familie van Cerise Mar is een van de oudste in de Grens. De familie is op zijn best een zooitje ongeregeld te noemen, maar de familienaam wordt alom gerespecteerd en gevreesd omdat elke Mar zijn leven en zijn magie in de waagschaal gooit als iemand de clan bedreigt. Als Cerises ouders van de aardbodem verdwijnen, lijkt een rivaliserende familie Grenzers de logische dader. Maar al snel blijkt er meer aan de hand, en raakt Cerises familie verwikkeld in een dodelijk kat-en-muisspelletje tussen twee grootmachten uit het magische Zonderling… ‘Tussen twee vuren’ speelt zich net als het eerste deel in de serie, ‘Op de grens’, af in de dunne reep wereld tussen onze wereld zonder magie en zijn magische tegenhanger, het Zonderling. De mensen die er wonen reizen naar beide werelden – maar behoren tot geen van beide… De Urban Fantasy-titels van Uitgeverij De Fontein zijn speciaal voor alle fans van ‘Charmed’, ‘Once Upon a Time’, ‘Twilight’ en de boeken van Cassandra Clare.

Ilona Andrews

Ilona Andrews is het pseudoniem van schrijversechtpaar Ilona en Gordon. Ze wonen met hun kinderen, honden en paarden in Texas.

Meer boeken van deze auteur

Dit boek is onderdeel van de serie De Grens